Proteinové tyčinky pod drobnohledem

Nakonec jsme se rozhodli nedělat žebříček, ale test. Můžete se na ně podívat na stránce Testy.

Která je ta naprosto nejlepší proteinová tyčinka? Jedná se o náš subjektivní názor, ale můžete nám důvěřovat, proteinové tyčinky máme rádi a záleží nám na tom co konzumujeme.

Při hodnocení zohledňujeme cenu, chuť i nutriční složení. Pro ty, kdo netějí nic dalšího číst, Yippie od značky Weider,  je momentálně ta nejlepší proteinová tyčinka našeho žebříčku. Podívejte se i na další výrobce.

Tato aktuálně nejlepší proteinová tyčinka má nejlepší příchuť. Nejlepší chuť je pro nás Cookie DuoChoc, existuje ve dvou gramážích, 45 gramů a 70 gramů. My máme oblíbenou gramáž menší a je pro nás jako svačina plně dostačující. Cena: 58,- (45 gramů) a 90,- (70 gramů). Tahle proteinová tyčinka nabízí špičkovou kvalitu. Složení je přesně takové, jaké si ho představujeme a potřebujeme. Chuť absolutní špička. Ač jako mínus můžeme chápat vyšší cenu, tak pro nás je plně vyvážena všemi ostatními plusy a proto Yippie dáváme na první místo našeho žebříčku.

Quest Bar Quest Nutrition, nejlepší příchuť se nám zdá Cookies&Cream, gramáž je 60 gramů. Cenově se pohybuje +- na 50 – 60 Kč/ks. Quest Bar je skvělá volba pro všechny sportovce a fitness nadšence, kteří si chtějí proteinové tyčinky dopřávat častěji a proto řeší i jejich cenu. Questka má skvělé složení, které zabezpečí všechny důležité živiny pro tělo. Důvod, proč je až na druhém místě je ten, že podle nás se chutí a celkovou konzistencí nemůže rovnat Yippie od Weidera, která je naprosto dokonalá. Přesto je Quest Bar skvělou volbou a je to dvojka našeho žebříčku.

WEIDER 32%, tyčinka skvělé kvality. Cenově přijatelnější volba než luxus v podobě Yippie tyčinky. Složením a nutričními hodnotami podpoří každého v aktivním životním stylu a zajistí mu potřebnou energii. Jen je potřeba počítat s tím, že v tyčince o gramáži 60 gramů je 27 gramů sacharidů, což je zároveň i pro nás její největší mínus, protože těch sacharidů je tam pro nás až příliš. Nicméně když jí zařadíte jednou za čas určitě maximálně poslouží. V globále ji hodnotíme jako sacharidovou bombu. Pořád ale vysoce kvalitní produkt.