Výrobci

Výrobci proteinových tyčinek

Výrobci potravinových doplňků v dnešní době nezapomínají ani na lidi s nějakým zdravotním omezením. Na trhu jsou tak i speciální produkty pro celiaky. Bezlepkové proteinové tyčinky obsahují zejména sojové bílkoviny a rýžovou mouku nebo tapiokový škrob. Mezi tyto produkty patří například proteinové tyčinky Oh Yeeh! nebo ActivLab.

Výrobci proteinových tyčinek

Pro diabetiky

Rovněž tak mohou být proteinové tyčinky dobrým doplňkem stravy pro diabetiky. Většinou jsou slazené stéviií nebo obsahují polyoly, tedy alkoholické cukry. Pochopitelně je nelze považovat za pravidelnou stravu, ale přesto by jejich konzumaci měla předcházet konzultace s odborníkem, ať již lékařem nebo kvalifikovaným dietetikem. Vhodnou variantou je například tyčinka NUTRILLITE, která nejen, že je vhodná pro diabetiky, ale také obsahuje ideální poměr proteinů a sacharidů a také řadu vitamínů.

Tyčinky jako zdroj bílkovin

Ačkoliv se udává, že dospělí lidé jsou většinou schopni získat dostatek proteinů z běžné stravy, je pravda, že ženy často toto pravidlo nesplní. Proteiny z proteinových tyčinek tak pro ně mohou být dobrým zdrojem bílkovin.

Proteiny mohou také pomáhat vytvořit a ovlivnit účinky enzymů v těle. Ve skutečnosti je často katalyzátorem tvorby klíčových enzymů. Působí na klíčová nervová zakončení, aby účinněji podpořily jejich vliv právě na produkci enzymů, zejména v oblasti zlepšení růstu, omlazení a hormonální regulace.

Další výrobce jako například MusclePharmNutrendWeiderMAX SPORTISOSTARMultipowerNAT BAR, probereme rovnou v testu proteinových tyčinek.

Buy now